SLAM POETYCKI w Jadłodajni Filozoficznej 29 marca 2009

Posted: Marzec 8th, 2009 | Możliwość komentowania SLAM POETYCKI w Jadłodajni Filozoficznej 29 marca 2009 została wyłączona

„List Otwarty w sprawie SLAMU POETYCKIEGO w Jadłodajni Filozoficznej 29 marca 2009

Chcę by SLAM był nie tylko miejscem spotkań ludzi, którzy mają cos do przekazania, powiedzenia, pokazania, ale także by funkcjonował w punkcie przecięcia się kultury poszukującej nowych przestrzeni, nowych wyzwań. Dlatego wszystkich tych, których kręcą słowa, słówka i litery, rymy, gesty, mary czary, zapraszam na otwarty konkurs słowa mówionego. Odwracam klepsydrę z piaskiem i daję Ci 3 minuty by zaiskrzyło między tobą, publicznością i muzykami, którzy będą improwizować do twoich wierszy. Przez te 3 minuty będziesz królem świata. Tylko od ciebie zależy werdykt publiczności.

Pamiętaj! Słowo jest jak kamień. Ma ciężar i swoje kontury. Muzyka tymi kamieniami strzela z procy. Ty możesz być zapalnikiem lub niewypałem. Do Twoich wierszy/tekstów improwizować będzie zespół Eterenal Students, czyli szamaning funk, gitara Andrzeja Karpowicza znanego jako „Karp” oraz drewniane instrumenty dęte i śpiew gardłowy w wykonaniu Przemka „Lenka” Lenkiewicza. Chcesz z nimi wystąpić na jednej scenie i zostać gwiazdą niedzielnej nocy? Zgłoś się: es.promogroup@gmail.com lub podejdź przed imprezą i wpisz się na listę występujących. Tylko zwycięzca zgarnia NAGRODĘ GŁÓWNĄ.

Plan Dnia:
20:00 – 21:00 – Slideshow zdjęć Piotrka Baczyńskiego z jego podróży po Brazylii, Paragwaju, Chile, Argentynie i Urugwaju. Bez zbędnego gadania. Soundtrack zapewni Latawiec Gra w Klasy. Usłyszycie wszystkie (i tylko) piosenki jakie pojawiły się w książce Julio Cortázara.
21:15 – SLAM POETYCKI + Eternal Students
after – Zakurzona Szafa Grająca Pana Latawca

Zależy mi na współpracy z muzykami, artystami, freakami wszelkiej maści. Robisz coś fajnego? Niech to będzie święto SPOKEN WORDU rozumieanego bardzo szeroko! Podaj dalej!

Jadłodajnia Filozoficzna
29 marca 2009
ul. dobra 33/35
bilet: 5zł”


Comments are closed.