Slam w Otwocku – Stacja Lirycznych Krzykaczy

Posted: Listopad 23rd, 2016 | Możliwość komentowania Slam w Otwocku – Stacja Lirycznych Krzykaczy została wyłączona

Kiedy: sobota 10.12.2016
Start: 19.00
Gdzie: Poczekalnia, Stacja PKP Otwock
Za ile: wstęp wolny

slam-poetycki-koncert-a4

STACJA LIRYCZNYCH KRZYKACZY to nowe miejsce na mapie polskich slamów. Od 3 do 21 listopada 2016 roku w PMDK Otwock trwały otwarte warsztaty dotyczące tej corazbardziej popularnej formy publicznej rywalizacja poetów, performerów, ludzi związanych z kabaretem, teatrem lub hip-hopem czy różnej maści ciekawych sceny amatorów lub profesjonalistów. Teraz czas na wielki finał w Poczekalni PKP Otwock. Do rywalizacji zaś zapraszamy wszystkich chętnych!
***
SLAM to forma demokratyczna, bo każdy z występujących ma do zadysponowania w każdej z trzech rund taką samą liczbę minut, a w porównaniu do turniejów jednego wiersza decyzję podejmuje publiczność, a nie selektywne wybrane i z góry narzucone jury. Jak za każdym razem:
a) występujących prosimy o ekspresję,
b) a widownię o wybranie najlepszego, bo w każdym z pojedynków to publiczność decyduje i wybiera, tych którzy pojawią się na scenie w kolejnych etapach!
***
Potyczka zostanie rozegrana w systemie pucharowym, w każdej z trzech rund będzie odpowiednio 2,5 min, 3 min i 3,5 minut na prezentację przed publicznością, która zdecyduje o dalszym ewentualnym awansie. Swój udziału można zgłaszać drogą
elektroniczną na adres e-mail: kultura@powiat-otwocki.pl do godz. 15.00 dn. 09.07.16 lub osobiście na pół godziny przed startem, jednak w przypadku większej liczby zgłoszeń o uczestnictwie zadecyduje kolejność.

Widownia, której głos mamy nadzieję wyraźnie zabrzmi, wchodzi za darmo, a jej głosami zostanie przyznana jedna, jedyna nagroda główna w wysokości 600 PLN (netto).

To jednak nie koniec, bo slamowi będzie towarzyszyć koncert dwóch energetycznych zespołów Oranżada i Tasiemka.

W trakcie całego wydarzenia przeprowadzimy również zrzutę na protezy dla Błażeja!!!

Nie wstydźcie się, pojawcie się! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą rodziców, dziadków, partnerów, przyjaciół, współlokatorów… czy kogo tam spotkacie po drodze. Posłuchajcie slamu i zostańcie członkami Drużyna Błażeja. Ostatni pociąg w stronę Warszawy odjeżdża o 23.21 !!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/701613979991411/
Regulamin do wglądu u organizatora.


Comments are closed.