Lutowy slam poetycki w Pogłosie

Posted: Luty 7th, 2017 | Możliwość komentowania Lutowy slam poetycki w Pogłosie została wyłączona

Kiedy: 16.02 czwartek
O której: 20.00 (występujący proszeni są o punktualne przyjście)
Gdzie: Pogłos (ul. Burakowska 12), Warszawa
Za ile: 10 PLN (występujący wchodzą za darmo)

Trzy minuty to wystarczająco dużo, aby kogoś zachwycić, ale też zanudzić na śmierć. Jakie będą występy podczas lutowego slamu? Dowiemy się na miejscu. Poeci, weźcie co macie najlepszego! Publiczności, postarajcie się nie oszczędzać gardeł! Zapraszamy!

UWAGA: Finaliści lutowego/marcowego/kwietniowego slamu w Pogłosie są punktowani w ramach eliminacji do pierwszych ogólnopolskich mistrzostw slamu poetyckiego!

Więcej info:

Slamerki, slamerzy i publiczności! Zapraszamy was do udziału w serii turniejów slamowych w całym kraju, których zwieńczeniem będzie wielki finał dnia 20 V 2017, podczas festiwalu Poznań Poetów.

Kwalifikacje odbędą się w sześciu miastach: Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Slamy eliminacyjne będą się rządzić prawami dopasowanymi do specyfiki poszczególnych ośrodków slamowych i będą kolejno przez te ośrodki ogłaszane.

Kwalifikacjami może być w danym mieście: seria slamów, liga slamowa, czy jeden poszczególny turniej, w którym nagrodą będzie przepustka na mistrzostwa.

Przepustka na mistrzostwa obejmie minimum: zwrot kosztów podróży oraz nocleg (nie dotyczy kwalifikacji poznańskich, które odbędą się w dniu finału).

W samym finale zmierzy się ósemka najlepszych metodą pucharową. Ćwierćwinał, półfinał i finał.

Więcej informacji niebawem.


Comments are closed.