Slam poetycki na imieninach Jana Kochanowskiego w Warszawie

Posted: Czerwiec 18th, 2017 | Możliwość komentowania Slam poetycki na imieninach Jana Kochanowskiego w Warszawie została wyłączona

Kiedy: 01.07.2017, sobota
Start: 15.00
Gdzie: Imieniny Jana Kochanowskiego, Ogród Krasińskich, scena żółta, Warszawa
Za ile: free

 

Już piąty raz z okazji imienin Jana Kochanowskiego w Ogrodzie Krasińskich na scenie, tym razem żółtej, odbędzie się poetycki pojedynek! Jak co roku gwarantujemy obecność mniej lub bardziej wytrawnych slamowych wyjadaczy, również tych o awangardowym poczuciu rytmu i nieortodoksyjnej definicji słuchu.

Kochanowski porzucił Krzysztofa Kamila Baczyńskiego na rzecz Josepha Conrada (a właściwie Józefa Teodora Konrada Korzeniowskiego), a my niezmiennie, przypomnimy widzom czym jest rasowy slam poetycki. Występujących prosimy o ekspresję, widownię o wybranie najlepszego, bo w każdym z pojedynków to publiczność decyduje i wybiera, tych którzy pojawią się na scenie w kolejnych etapach!

Swój udziału można zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: monikabl4@wp.pl do godz. 23.00 dn. 30.06.17 lub osobiście na pół godziny przed startem, jednak w przypadku większej liczby zgłoszeń o uczestnictwie zadecyduje kolejność. Zwycięzca zostanie wyłoniony w trakcie rund trwających odpowiednio 2,5 min, 3 min i 4 min. Wyraźnie zabrzmi głos publiczności, gdyż jej głosami zostanie przyznana jedna, jedyna nagroda główna w wysokości 500 PLN (netto). Organizator dopuszcza używanie rekwizytów. Co więcej każdy z występujących w slamie dostanie pakiet upominków związanych tematycznie z 6. Imieninami Jana Kochanowskiego.

Jak co roku jest zarówno, z kim walczyć, jak i o co! Nie wstydźcie się, pojawcie się! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą rodziców, dziadków, partnerów, przyjaciół, współlokatorów… czy kogo tam napotkacie po drodze. Do zobaczenia 1 lipca o 15.00 w Ogrodzie Krasińskich!

FB imienin: http://tnij.at/137529

FB wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1769891796360160/

Regulamin do wglądu u organizatora.


Comments are closed.