Otwarty Slam Poetycki z okazji festiwalu OTWARTA ZĄBKOWSKA

Posted: Lipiec 3rd, 2017 | Możliwość komentowania Otwarty Slam Poetycki z okazji festiwalu OTWARTA ZĄBKOWSKA została wyłączona

Kiedy: 15 lipca 2017, sobota
Start: 18.00
Gdzie: ogród przy Ząbkowskiej 9a, Warszawa, Festiwal Otwarta Ząbkowska
Za ile: free

Już po raz drugi z okazji festiwalu OTWARTA ZĄBKOWSKA w Ogrodzie przy Ząbkowskiej 9a odbędzie się nietypowy poetycki pojedynek!

Jak co roku gwarantujemy obecność mniej lub bardziej wytrawnych slamowych wyjadaczy, również tych o awangardowym poczuciu rytmu i nieortodoksyjnej definicji słuchu!!! Występujących prosimy o ekspresję, widownię o wybranie najlepszego, bo w każdym z pojedynków to publiczność decyduje i wybiera, tych którzy pojawią się na scenie w kolejnych etapach!

👉 Swój udziału można zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: monikabl4@wp.pl do godz. 23.00 dn. 14.07.17 lub 👉 osobiście na pół godziny przed startem, jednak w przypadku większej liczby zgłoszeń o uczestnictwie zadecyduje kolejność.

Zwycięzca zostanie wyłoniony w trakcie rund trwających odpowiednio 2,5 min, 3 min i 4 min. Wyraźnie zabrzmi głos publiczności, gdyż jej głosami zostanie przyznana jedna, jedyna nagroda główna w wysokości 500 PLN (netto). Organizator dopuszcza używanie rekwizytów.

Jak co roku jest zarówno, z kim walczyć, jak i o co!

Nie wstydźcie się, pojawcie się! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą rodziców, dziadków, partnerów, przyjaciół, współlokatorów… czy kogo tam napotkacie po drodze. Do zobaczenia 15 lipca o 18.00 w Ogrodzie!

Prowadzenie: Monika M. Błaszczak

✔ Pełny harmonogram wydarzeń: https://web.facebook.com/events/1592197614183926/

✔ Regulamin do wglądu u organizatora


Comments are closed.