2. Slam Poetycki w Worku Kości w Warszawie

Posted: Listopad 2nd, 2017 | Możliwość komentowania 2. Slam Poetycki w Worku Kości w Warszawie została wyłączona

Kiedy: 04.11.17 (sobota)
Start: 20.00
Gdzie: Worek Kości, Bagatela 10, Warszawa
Za ile: FREE
Nagroda dla zwycięzcy/czyni: 300 PLN + to co w czaszce
Dla kurażu: gadżety workowe dla każdego występującego w slamie i piwo za 10 PLN z nalewaka

✨✨ Zasady ✨✨
Każdy z maksymalnie 16 występujących ma do wykorzystania w każdej z trzech rund taką samą liczbę minut, a w porównaniu do turniejów jednego wiersza decyzję podejmuje publiczność, a nie selektywne wybrane i z góry narzucone jury.

🕛🕒 Potyczka zostanie rozegrana w systemie pucharowym, w każdej z trzech rund będzie odpowiednio 2,5 min, 3 min i 3,5 minut na prezentację przed publicznością, która zdecyduje o dalszym ewentualnym awansie.

✨✨ Wyjątkowo dopuścimy używanie rekwizytów. 🎉 Dopuszczone jest występowanie w każdym z języków

Prowadząca: Monika Marianna Blaszczak

📖 Zapisy (UWAGA OGRANICZONA LICZBA MIEJSC): slam@worekkosci.pl do 🕖 23.59 03.11.17 oraz na pół godziny przed startem slamu, o ile będą jeszcze wolne miejsca….

✨✨ Slam poetycki ✨✨
To popularna forma rywalizacji 🎙️poetów, 🎙️performerów, 🎙️ludzi związanych z kabaretem, 🎙️teatrem lub 🎙️hip-hopem czy 🎙️wszelkiej maści ciekawych sceny amatorów włączająca w zabawę od samego początku do końca publiczność. Różnorodność form, różnorodność wyrażeń i dobra zabawa to wyznaczniki tego typu wydarzenia. W ramach tej demokratycznej formy istnieje miejsce na indywidualną ekspresję, jak i sięgnięcie po wspólne, ludzkie doświadczenia. Głosy oraz narracje, wędrują ze sceny i pokonują wszelkie bariery, przebijają szklane sufity, burzą zastane porządki zmuszając do refleksji, śmiechu, zachęcając do budowania wspólnoty, wspólnoty przeżyć.

🔈🔉🔊 Regulamin do wglądu u organizatora.
🔈🔉🔊 Dla widzów wstęp wolny i bez zapisów, ale można robić rezerwacje miejsc :)


Comments are closed.