Tupot Poetycki #19 w Bydgoszczy | SLAM + instalacja słowno – muzyczna

Posted: Grudzień 28th, 2017 | Możliwość komentowania Tupot Poetycki #19 w Bydgoszczy | SLAM + instalacja słowno – muzyczna została wyłączona

kiedy: piątek, 29.12.2017.
start: 21:30
gdzie: MÓZG, Bydgoszcz
za ile: 10 pln / występujący free

Pełne poświąteczne brzuchy i puste niepoświąteczne najlepiej bawią się na wydarzeniach, gdzie można się nieźle naśmiać. Poeci nie znają umiaru i podróżują na różnych zakrętach – na tych zabawnych i poważniejszych, ale jedno jest niewykluczone, to ostatni SLAM w 2017! W ramach instalacji kosmiczna podróż z Caluskov 102. Zapraszam na dziewiętnastą odsłonę cyklu.

/SLAM /
Powstał w latach 80` w Chicago. W Polsce istnieje od lat 14 i doczekał się Pierwsze Ogólnopolskie Mistrzostwa Slamu Poetyckiego.
To otwarty turniej poetycki, który pozwala pisarzom, amatorom skonfrontować swoją twórczość z żywą publicznością.
Zasady? Temat i sposób prezentacji są dowolne.
Każdy poeta, w każdej rundzie ma 3 minuty • nie używa rekwizytów, ani muzyki • performuje swój autorski tekst.
Publiczność pełni funkcję jury, a wygrany otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 100 PLN.
Aby się zgłosić wystarczy wysłać mail na: vive_memor@vp.pl (lub wpisać na listę w dniu wydarzenia).

/INSTALACJA /
Caluskov 102 (Kosmiczna Maszyna Miłości)
Duet artystyczny poruszający się w sferach dźwięku, obrazu i słowa. Wprowadzają uczestników w wymagający świat Profesora Caluskova, bydgoskiego chemika i amatora astronomii, który na jednym z wyższych pięter budynku BIPROKABEL na Jagiellońskiej pracuje nocami nad zbudowaniem międzygalaktycznej aparatury pomagającej mu poruszać się po kosmosie i uczyć jego mieszkańców miłości.
gat: noise, dark ambient, cybergalactic electronic love songs

wykonają: Agnieszka Bykowska, Adam Kempa

AGO
Mieszka w Bydgoszczy. Laureatka kilku konkursów poetyckich, m.in. Turnieju Jednego Wiersza w Toruniu. Od czasu do czasu gości na lokalnych wydarzeniach kulturalnych takich jak majowy BUUM poetycki, czy Toruński Festiwal Książki, gdzie czyta swoje teksty. Regularnie publikuje w Splot Nieskończoności, którego redakcję współtworzy. Autorka tomiku poezji „zgorzej, jaźniej”. Malarka i twórca kolaży. Muzycznie i poetycko wspiera bydgoską formację Godot. Marzy o warzywny ogrodzie i kocie o imieniu Barok.

ADAM KEMPA
Miły, młody człowiek, unikający przydomków ‚artysta’, czy ‚muzyk’, których się trochę boi (przydomków, nie muzyków). Gitarzysta, wokalista, producent, akustyk. Tworzy solowo, jak i w formacjach Małe Ptaszki, Kempa Lubiewski, czy kilku spontanicznych projektach. Związany z wydawnictwem Plexus Of Infinity, klubem Mózg i swoją ukochaną kobietą Aguszką.


Comments are closed.