Slam poetycki + Impreza dla ludzi z załamaniem nerwowym w Łodzi

Posted: Styczeń 11th, 2018 | Możliwość komentowania Slam poetycki + Impreza dla ludzi z załamaniem nerwowym w Łodzi została wyłączona

Kiedy: 27.01.2018 sobota
Start: 19.00
Gdzie: Żarty Żartami, Wólczańska 40/42a, Łódź
Za ile: wstęp wolny

Zapraszamy na Pierwszy Slam Poetycki w Żartach!
After: Impreza dla ludzi z załamaniem nerwowym –> 100% alternative & niezal, 0% Ed Sheeran.

Wstęp na oba wydarzenia jest wolny.

Slam poetycki
To połączenie twórczości literackiej, aktorskiego performance’u i spontanicznej zabawy z udziałem publiczności. W slamie może wziąć udział każdy – poeci, performerzy, stand – uperzy, ludzie z zamiłowaniem do kabaretu i teatru, hip hopu. Każdy ma kilka minut na zaprezentowanie swojego utworu przed publicznością. Liczy się różnorodność i dobra zabawa!

Zasady
Slam zostanie rozegrany w systemie pucharowym. Każdy z występujących ma do wykorzystania taką samą liczbę minut w każdej rundzie: 1 i 2 runda – 2 minuty, półfinał – 3 minuty, finał – 5 minut. To PUBLICZNOŚĆ decyduje, kto przejdzie do następnej rundy. Wszystkie chwyty dozwolone, żeby uwieść publiczność: można używać rekwizytów, przebierać się etc. Prezentujemy jedynie własną twórczość.

Nagrody
Zwycięzca otrzymuje 300 PLN
Nagroda pocieszenia w postaci bonu o wartości 50 PLN do wykorzystania na barze w dniu imprezy oraz zaproszenia na wybrane imprezy/koncerty
Dla wszystkich występujących przez cały wieczór piwo z kija (Holba i Litovel) oraz Perła za 4 PLN!

Zgłoszenia:
Liczba miejsc ograniczona – zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową [zarty.klub@gmail.com] do końca dnia 26.01 oraz pół godziny przed slamem, jeśli będą jeszcze wolne miejsca.

Prowadzenie: Zuzanna Szmidt

Impreza dla ludzi z załamaniem nerwowym

Nachodzi Cię czasem ochota, żeby poruszać się do muzyki, ale wszędzie Rihanna? Nóżka podryguje, a tu Bieber? Potańczyłbyś/-łabyś do jakiejś sensownej muzyki, ale na myśl o proszeniu Dja o piosenkę Joy Division czy innych Talking Heads przechodzi Cię dreszcz nieśmiałości, a myśl o odrzuceniu paraliżuje? Uważasz, że da się tańczyć do Cocteau Twins, a najlepsze imprezowe hity wysmażyli The Cure? Hell yeah!

100% alternative & niezal, 0% Ed Sheeran.

https://www.facebook.com/events/158464791549397/


Comments are closed.