Stacja Lirycznych Krzykaczy – koncert i slam – Otwock

Posted: Październik 8th, 2018 | Możliwość komentowania Stacja Lirycznych Krzykaczy – koncert i slam – Otwock została wyłączona

Kiedy: 12.10.18 (piątek)
Start: 20:00
Gdzie: Otwockie Centrum Kultury, Armii Krajowej 4, 05-400 Otwock
Za ile: za darmo

✨✨ 18.00 Woody sez ✨✨

Energetyczny musical na podstawie pieśni Woody Guthriego – jednego z najważniejszych bardów muzyki folkowej

✨✨ 20.00 Slam poetycki ✨✨

Już po raz trzecie towarzyszy cyklowi wydarzeń „Stacja Lirycznych Krzykaczy” w Otwocku!

✨Slam poetycki popularna forma rywalizacji poetów, performerów, ludzi związanych z kabaretem, teatrem lub hip-hopem czy wszelkiej maści ciekawych sceny amatorów włączająca w zabawę od samego początku do końca publiczność. Różnorodność form, różnorodność wyrażeń, głosy oraz narracje, wędrują ze sceny i przekonują lub nie zebraną widownię.✨

Do rywalizacji zaś zapraszamy wszystkich chętnych!

SLAM to forma demokratyczna, bo każdy z występujących ma do zadysponowania w każdej z trzech rund taką samą liczbę minut, a w porównaniu do turniejów jednego wiersza decyzję podejmuje publiczność, a nie selektywne wybrane i z góry narzucone jury. Jak za każdym razem:

a) występujących prosimy o ekspresję,
b) a widownię o wybranie najlepszego, bo w każdym z pojedynków to publiczność decyduje i wybiera, tych którzy pojawią się na scenie w kolejnych etapach!

🕛🕒 To publiczność po każdym z występów, na który w każdej z trzech rund jest odpowiednio 2,5 min, 3 min i 4 min, ocenia go i decyduje o dalszym ewentualnym awansie każdego z występujących.

✨✨Dopuszczamy używanie rekwizytów.
🎉Zapraszamy do występowania w każdym z języków!

💰 Nagroda dla zwycięzcy/czyni 600 PLN netto

Prowadząca: Monika Marianna Blaszczak

📖 Zapisy (UWAGA OGRANICZONA LICZBA MIEJSC DO 16 !!!): slam@worekkosci.pl do 23.59 11.10.18 oraz na pół godziny przed startem slamu, o ile będą jeszcze wolne miejsca….

FB: https://web.facebook.com/events/253061958686102/

🔈🔉🔊 Regulamin do wglądu u organizatora.

🔊 Każdy uczestnik może korzystać z rekwizytów lub/i instrumentów muzycznych prosimy jednak, by nie demonstrowały one silnych poglądów politycznych.

Ostatni pociąg w stronę Warszawy odjeżdża o 23.36 !!


Comments are closed.