Slam w Teatrze Łaźnia Nowa w Krakowie

Posted: Luty 26th, 2010 | Możliwość komentowania Slam w Teatrze Łaźnia Nowa w Krakowie została wyłączona

Kiedy: 7 marca 2010, 19.00
Gdzie: Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie
Za ile: free
Zgłoszenia: slam(AT)na-was.pl

ZASLAMUJ!
SLAM poetycki adaptuje nowe przestrzenie. Pierwszy raz w Krakowie odkurzamy teatralne siedzenia Nowej Huty. Rozczesz swojego kołtuna, ukaż mieszczański żywioł w zupełnie inny sposób. By to uczynić otrzymasz od nas miejsce na oswojonej scenie, mikrofon zamiast grzebienia i 3 minuty. Werdykt podejmie zgromadzona na sali dulszczyzna.

Zapraszamy wszystkich poetów i nie-poetów, kolekcjonerów liter i głosek oraz wszelkich Innych nie wymienionych z nazwy. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 marca godz.24.00 pod adresem slam(AT)na-was.pl
Na zwycięzców czekają nagrody w postaci karnetów na najciekawsze kulturalne wydarzenia Krakowa (m.in. Misteria Paschalia, Boską Komedię, OFF Plus Camerę, Festiwal Muzyki Polskiej) i spektakle teatralne, książki i bony do EMPiKu, metamorfozy włosów w salonie Glamour Hair oraz kapelusz pełen miedziaków.

Dodatkowo wszyscy wyróżnieni będą mogli stanąć w szranki w pojedynku ze zwycięzcami konkursu na najlepszy limeryk organizowanego przez Krakowską Gazetę Wyborczą.
Prowadzenie: Kamil Szaflarski

ZASMAKUJ!
Slam to skrzyżowanie poezji i performance’u. Artyści przedstawią swoje teksty, a publiczność oceni na bieżąco zarówno treść wierszy, jak i umiejętności oratorskie i wybierze najlepszego autora wieczoru. Będziecie podżegani do tego, by żywiołowo reagować na to, co dzieje się na scenie. Będziecie mogli do reszty się skołtunić: gwizdać, krzyczeć, bić brawo i śmiać się, gdy poeta będzie artykułował (szept, deklamacja, nucenie, krzyk…) swój utwór. W końcu w sposób nie pozostawiający wątpliwości dacie wyraz swoim emocjom! A ponieważ będziecie wcześniej pokrzepieni zapiekanką, niech lepiej autorzy nie pokazują się Wam z byle czym!

szczegóły:http://www.laznianowa.pl/teatr/content/view/324/1/lang,polish/


Comments are closed.