Slamujemy na stadionie Gwardii Warszawa!

Posted: Czerwiec 1st, 2010 | Możliwość komentowania Slamujemy na stadionie Gwardii Warszawa! została wyłączona

Gdzie: Stadion Gwardii Warszawa, ul. Racławicka 132, Warszawa
Kiedy: 05.06.2010 / sobota
Start: 15:30

Stowarzyszenie Kulturalne B!Loud i Portal slam.art.pl zapraszają na pierwszy w historii slam poetycki na stadionie piłkarskim.
Slam rozpocznie się na stadionie Gwardii Warszawa 05.06 br. o godz. 15.30. Tutaj rozstrzygnie się pierwsza runda turnieju. Przed kolejnymi etapami konkursu wysłuchamy koncertu orkiestry oraz uczestniczyć będziemy w meczu ligi okręgowej Gwardia Warszawa kontra Naprzód Brwinów. Nie będzie to jednak zwykły mecz. Dzięki pomysłowi kilku dziennikarzy sportowych tego dnia piłkarze Gwardii zostaną potraktowani jak największe światowe gwiazdy. Na mecz przyjadą ekskluzywnym autokarem ubrani w najnowsze modele strojów piłkarskich. Będą się cieszyć zainteresowaniem mediów porównywalnym tylko z reprezentacją narodową. Wśród publiczności nie zabraknie celebrytów i ludzi rozpoznawalnych nie tylko w świecie showbiznesu. Kilka stacji telewizyjnych rozstawi tam swoje wozy transmisyjne a profesjonalni komentatorzy zrelacjonują całe widowisko.
Na drugą rundę oraz finał turnieju slamowego zapraszamy do Klubu Ubu Cech Rzemiosł Elekctro’nicznych .

Slam poetycki poprowadzi Łukasz Wiśniowski – dziennikarz telewizji Orange Sport. Zwycięzca turnieju zgarnie 300 złotych. Dla wszystkich uczestników gadżet-niespodzianka.
Zachęcamy publiczność do przyniesienia ze sobą transparentów z tekstami poetyckimi. Turniej slamowy i mecz będą emitowane przez stacje telewizyjne i w ten sposób możemy dotrzeć z ulubionymi wierszami do szerokiego grona odbiorców.
Slamerzy, którzy chcą wystąpić w turnieju wysyłają zgłoszenia na adres: info@slam.art.pl bądź też zapisują się bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju.
Każdy slamer ma 3 minuty na wystąpienie, głosuje i ocenia publiczność, można używać piłkarskich rekwizytów!


Comments are closed.